Category: REZULTATI

-       Pojedinačno seniorsko prvenstvo Hrvatske za žene, Zagreb, Ena Cvitan 6. mjesto,. Nikolina Golub 8. mjesto

-       Pojedinačno kadetsko prvenstvo RH za kadetkinja do 15 godina, Lara Desnica 2. mjesto

-       Pojedinačno kadetsko prvenstvo RH za kadete do 15 godina, Trogir, Gabrijel Mažuran 4. mjesto

-       Pojedinačno juniorsko prvenstvo RH za juniorke do 19 godina, Vinkovci, Nikolina Golub 1. mjesto

-       Pojedinačno juniorsko prvenstvo RH za juniore do 17 godina, Vinkovci, Gabrijel Mažuran 8. mjesto

-       Pojedinačno prvenstvo Europe za mlade do juniorke 18 godina, Nikolina Golub 40. od 72 učesnice

-       22. ekipno prvenstvo Europe, Batumi (Gruzija), Ena Cvitan – 4. ploča, najuspješnija Hrvatska reprezentativka, Valentina Golubenko – 1. ploča

-       Pojedinačno Europsko blitz prvenstvo za juniorke do 18 godina, Ena Cvitan 8. od 34

-       Pojedinačno Europsko rapid prvenstvo za juniorke do 18 godina, Ena Cvitan 6. od 14

 -       Prvenstvo PGŽ za juniorke do 17 godina, Katarina Bogdanić 1. mjesto, Lara Desnica 2. mjesto

 

Ekipno 2019

-  1. Hrvatska liga za juniore 4. mjesto (Ena Cvitan, Gabrijel Mažuran, Nikolina Golub, Katarina Bogdanić, Lara Desnica)

 - 28. ekipno prvenstvo RH 1. Hrvatska liga za žene, 1. mjesto (Ena Cvitan, Sandra Đukić, Ana Berke, Katarina Bogdanić, Lara Desnica)  

 - MITROPA kup za žene, reprezentacija Hrvatske 1. mjesto, najuspješnija  učesnica natjecanja Ena Cvitan 6,5 bodova iz 8 mečeva na 2. ploči.

-       Prvenstvo PGŽ do 17 godina, Katarina Bogdanić 1. mjesto, Lara Desnica 2. mjesto

-       Pojedinačno seniorsko prvenstvo Hrvatske za žene, Ana Berke 1. mjesto, Nikolina Golub 7. mjesto

-       Pojedinačno juniorsko prvenstvo RH za juniorke do 17 godina, Nikolina Golub 1. mjesto

 -       Šahovska olimpijada za žene, Valentina Golubenko 1. ploča reprezentacije Hrvatske, 7 bodova iz 11 mečeva najuspješnija Hrvatska natjecateljica

 -       Međunarodni turnir juniorki, Velika Gorica, Lara Desnica 1. mjesto B-turnir, Katarina Bogdanić 3. mjesto A-turnir

Ekipno 2018

-       2. Hrvatska liga zapad (Katarina Bogdanić, Antonela Bogdanić, Erik Haidinger, Lara Desnica) 1. mjesto i plasman u 1. Hrvatsku juniorsku ligu.

-       1. šahovska liga za žene (Adriana Nikolova, Ana Berke, Katarina Bogdanić, Nikolina Golub, Antonela Bogdanić, Lara Desnica) 3. mjesto.