Category: 2011

Ekipno 2011.

-          II juniorska šahovska liga zapad, Kastav,26.-28. travanj (6 ekipa): 1. mjesto i plasman u 1. Hrvatsku ligu

 -          Kadetska šahovska liga – kadetkinje, Rijeka 28.-29. svibnja (6 ekipa): 2 mjesto i plasman u državno finale

-          Finale kadetske lige Hrvatske - kadetkinje, Topusko 26.-30. prosinca 2. mjesto

-          Finale kadetske lige Hrvatske - kadeti, Topusko 26.-30. prosinca 4. mjesto

-          20. ekipno prvenstvo u šahu, I. hrvatska šahovska liga za žene Šibenik, 3.-9. listopada 6. mjesto

 - Pojedinačno kadetsko prvenstvo Hrvatske- kadeti do 15 godina,  Rabac, 19.-25. lipnja (47 natjecatelja),  3. Mislav Monjac, 26. Patrik Šamanić

Pojedinačno kadetsko prvenstvo Hrvatske do 13 godina-kadetkinje, Rabac, 19.-25. lipnja (30 natjecateljica), 6. Silvija Vulinović, 12. Lorena Šamanić, 22. Antonela Bogdanić

 - Pojedinačno kadetsko prvenstvo Hrvatske do 9 godina-kadetkinje, Rabac, 19.-25. lipnja (10 natjecateljica), 6. Katarina Bogdanić

 - Pojedinačno kadetsko prvenstvo Hrvatske- kadeti do 11 godina,  Rabac, 19.-25. lipnja, (51 natjecatelj), 10. Romuald Dubrović, 40. Antonio Šamanić

 - Pojedinačno kadetsko prvenstvo Hrvatske- kadeti do 13 godina,  Rabac, 19.-25. lipnja, (46 natjecatelja), 26. Rafael Dubrović

 - Pojedinačno juniorsko prvenstvo Hrvatske – juniorke do 17 godina,  Topusko, 24.-30. srpnja, (20 natjecateljica), 4. Karmen Mrakovčić, 5. Lora Kukić, 9. Verena Šamanić

 - Pojedinačno juniorsko prvenstvo Hrvatske – juniori do 17 godina,  Topusko, 24.-30. srpnja, (42 natjecatelja), 21.  gabriel Dubrović, 22. Mislav Monjac

 - Pojedinačno juniorsko prvenstvo Hrvatske – juniori do 19 godina,  Topusko, 24.-30. srpnja, (24 natjecatelja), 15. Mihovil Dubrović

 - Prvenstvo županije kadetkinje do 15 godina, Ravna Gora 14. svibnja: 1. Lora Kukić

- Prvenstvo županije kadetkinje do 9 godina, Rijeka 16. travnja: 1. Katarina Bogdanić

- Prvenstvo županije juniori do 17 godina, Ravna Gora 26.-27. veljače: 2. Mislav Monjac

- Prvenstvo županije juniorke do 17 godina, Ravna Gora 26.-27. veljače: 3. Verena Šamanić

- Prvenstvo županije kadeti do 15 godina, Rijeka: 3. Mislav Monjac

- Prvenstvo županije kadetkinje do 13 godina, Rijeka 19.-20. ožujka: 3. Silvija Vulinović